Avatar uživatele
Rokio

Myslíte si, že bych se měl udat na Policii ČR za to, co jsem způsobil?

Mému psychiatrovi jsem napsal e-mail s důkazy, které ho usvědčují se zdravotních potiží, které mi způsobil a dále prokazují jeho nedostatek kvalifikace. Jakmile se to dozvěděl, tak se z agresora stala oběť, tzn. namísto omluvy se hodně pohoršil nad tím, co jsem mu napsal.

Myslíte si, že bych měl daný e-mail i s důkazy poslat policii ČR, abych mohl být poslán do vazby a souzen? Přiznání je polehčující okolnost.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Stížnost na lékaře se podává České lékařské komoře.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Raději nikam nepiš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Důkaz je nepochybné zdůvodnění a ověření pravdivosti. Opravdu máš důkazy, které obstojí před případným soudem? Opravdu jsi schopen dokázat nedostatečnost jeho kvalifikace? Proč hned do vazby? Víš jaké vazební důvody uznává naše právo?

Pokud ne, tak raději nikam nepiš a změň psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Popravdě řečeno je tvůj dotaz zmatený, vůbec není patrné kdo je oběť/poškozený a kdo pachatel. Chtělo by to více upřesnit, stížnosti na lékaře jsou jako házení hrachu na zeď, je to marná snaha, lékaři nepřiznávají žádná pochybení a lékařská komora je podrží. Soud potřebuje důkazy a ty nedostane, takže je to jen soudní fraška.

Pokud vím tak jediní dva lékaři co bručí jsou Rath a doktor Prase, ale ti sedí za něco jiného než za lékařskou praxi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek