Rokio

Myslíte si, že bych se měl udat na Policii ČR za to, co jsem způsobil?

Mému psychiatrovi jsem napsal e-mail s důkazy, které ho usvědčují se zdravotních potiží, které mi způsobil a dále prokazují jeho nedostatek kvalifikace. Jakmile se to dozvěděl, tak se z agresora stala oběť, tzn. namísto omluvy se hodně pohoršil nad tím, co jsem mu napsal.

Myslíte si, že bych měl daný e-mail i s důkazy poslat policii ČR, abych mohl být poslán do vazby a souzen? Přiznání je polehčující okolnost.

Nejlepší odpověď
yuko

Stížnost na lékaře se podává České lékařské komoře.

Další odpovědi
Drap

Raději nikam nepiš.

Lamalam

Důkaz je nepochybné zdůvodnění a ověření pravdivosti. Opravdu máš důkazy, které obstojí před případným soudem? Opravdu jsi schopen dokázat nedostatečnost jeho kvalifikace? Proč hned do vazby? Víš jaké vazební důvody uznává naše právo?

Pokud ne, tak raději nikam nepiš a změň psychiatra.

Cenobita

Popravdě řečeno je tvůj dotaz zmatený, vůbec není patrné kdo je oběť/poškozený a kdo pachatel. Chtělo by to více upřesnit, stížnosti na lékaře jsou jako házení hrachu na zeď, je to marná snaha, lékaři nepřiznávají žádná pochybení a lékařská komora je podrží. Soud potřebuje důkazy a ty nedostane, takže je to jen soudní fraška.

Pokud vím tak jediní dva lékaři co bručí jsou Rath a doktor Prase, ale ti sedí za něco jiného než za lékařskou praxi.