Rokio

Myslíte si, že bych se hodil na pozici úředníka, až budu mít maturitu?

Za dvě měsíce budu mít maturitu. Umím tři cizí jazyky (angličtina, němčina a španělština). Z toho dva na pokročilé úrovni. Ovládám kancelářský balíček. Umím psát všemi deseti velmi rychle (270 čistých úhozů za minutu). Dále umím základy účetnictví a základy STEREA (program pro účetní), zvládám Xnview a Malování.

Mezi mojí odbornou praxi související s tímto povolání patří, že jsem měsíc pracoval jako sekretář v Egstonu.

Mezi moje vlastnosti patří pracovitost, spolehlivost, komunikativost, asertivita a loajalita.

Odpovědi
bavario

Určitě. Jsi nejlepší. Ale běž už do zádele

Hans51

To jsou otázky. Není úředník jako úředník. Na některé je nutné mít vysokoškolské vzdělání (někdy i magisterské), na jiné ne. Zkuste se podívat na internetové stránky různých správních úřadů, kde jistě naleznete jimi nabízená pracovní místa, včetně požadavků na ně.