Rokio

Myslíte si, že bych přežil ve starověké Spartě?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
doktorwho

ne

Pochybuji, že by mnoho z nás tady přežilo, včetně mojí maličkosti.

NoFear

ne

Tabea

jiná odpověď

Podmínky ve starověké Spartě by daly zabrat každému.

Kelt

jiná odpověď

Nevím, jak jsi na tom po fyzické stránce. Ale najdi si někde testy 12 × 12 – je tam 12 minutový běh, člunkový běh, skok daleký z místa, plavání 100 m, a další. Každý výkon se měří a boduje dle věku. Vše je hodnoceno maximálně 20 body. Pokud bys někde získal méně než 10 bodů, tak asi bys nepřežil.

Alesh

ano

Nějakou dobu určitě… Tipuji tak 3 dny max. První den by tě sebrali, druhý den zkoumali, třetí den předhodili lvům. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.