Pajena

Myslíte si, že bych mohla skončit v nemocnici?

Myslíte si že při předávkování léky , pojídání vaty ,… že bych mohla skončit v léčebně nebo na psychiatrii či nemocnici?

Nejlepší odpověď
annas

Co na to vaši rodiče, resp. matka?. Proč se neobrátíte na ni? Ptáte se neznámých lidí na internetu, kteří vás neznají, pokud vím, nejsou zde lékaři.

Poraďte se s matkou, ať s vámi zajde k praktickému lékaři, který vás zřejmě odešle na psychiatrii.

Pokud budete pokračovat, můžete skončit hůř, než jen v nemocnici, pokud budete sama doma. Měla byste se sama nad sebou zamyslet.

Nezahrávejte si se svým zdravím, určitě si vybere svou daň. Vaše duše (psychika) se začne bránit a oslabí tělo. Všechno jsou psychosomatické potíže.

Uvědomte si, že zdraví si za peníze nekoupíte. co by za to někteří dali, aby jim sloužilo zdraví, a vy se je pokoušíte sama sobě ničit?

Ddobrovolně se ohrožujete na životě. Časem to poznáte sama, …

Další odpovědi
anonym

Heleďte na podobné otázky se tu ptáte furt, pokaždé jsem vám na ně odpověděl. Dokonce i poslal zprávu s nabídkou pomoci, načež jste neodpověděla. Já tedy už nevím co vám poradit, či jak vám odpověděd. Bud si zřejmě nedáte říct a nebo si z nudy z lidí děláte srandu a chcete strašit. Lidi tady vám docela slušně odpovídali a radili. Proč si tedy některou z těch odpovědí nepřečtete? To se tu budete furt dokola ptát na tu stejnou věc a ignorovat co vám lidi radí? Na takovou blbost vám neodpovím, protože jsem to už udělal u předchozí otázky. Nabídka pořád platí. Pořád mi můžete napsat do soukromé zprávy a rád vám poradím.

aliendrone

To je dost pravděpodobné. Poté je i pravděpodobná hospitalizace v psychiatrické léčebně (lidověji „v pakárně“). Jak už to tak chodí, tak tyto mentální poklesky se s tebou ponesou celý život, například na opravdu dobrou práci můžeš zapomenout!

V dnešní době jsou zaměstnavatelé vybíraví, ČASTO překračují dokonce i zákonná ustanovení ohledně prověřování žadatelů, už jsem několikrát slyšel, že se dle vzoru nejdemokratič­tějšího státu používají i polygrafy [detektory lži]! Pokud budeš mít v lékařské dokumentaci „sebevražedné sklony“, tak tě bez problému nechají tak maximálně „hlídat rybník“ nebo doplňovat regály v Tescu. Sebevrazi mají potíže získat lékařské ovědčení i na hloupoučký řidičák (to víš, Hepnarová je STÁLE v paměti – obzvláště co ji „zfilmovali“) a vůbec jde o stovky, možná i tisíce komplikací, které je omezují.

Protože mám dnes dobrou, dalo by se říci i vstřícnou náladu, poradí ti Aliendrone rovnou 2×, je na tobě co si vybereš:

  1. Milý, snad i hodný, dokonce možná i chápavý a vciťující se Aliendrone radí >>

Jak píše Edison – máš PROBLÉM – a to nemalý, když uvažuješ takovou cestou. Návštěva odborníka je NUTNÁ, hrozí postupná kumulace a zhoršování psychického stavu s přeměnou na chronický. Čím dříve se na odborníka obrátíš, tím lépe pro tebe, protože pokud je to v začátcích, je o DOST větší šance úspěšně s tím něco dělat!

  1. standardní Aliendrone radí >>

Bezcenných postradatelných jedinců jako ty jsou mraky, přičemž každý jeden z nich je přítěží pro své okolí i celou společnost. Hezky rychle to ukonči ÚČINNÝM způsobem, který neobtěžuje okolí. (Zpackané či dokonce fingované sebevraždy jsou FAKT TRAPNÉ a vynucená zpoždění způsobená skokany pod vlak apod. nepříjemně obtěžují normální jedince) Doporučuji návštěvu hlubokého a především již nevyužívaného dolu/lomu a z maximální výšky skočit po hlavě na skály (ne že zahučíš do lomového jezírka)! Vidíš? I ty máš možnost udělat svět lepším! ;) :D :D

Klaproth

Ano, patříš do blázince!

da ny

Opakuji:
Tvoje „blbé starosti“, průšvihy řeš vhodnějším způsobem.
Plánované (demonstrativbí) vydírání je sprosté jednání (vůči všem).
Co tomu říkají rodiče?
Navštiv psychiatra.
Zajdi se podívat do LDNky, na interní odd. nemocnice, na onkologii apod.
Možná tě přejdou roupy

ivzez

Mohla bys skončit nejen v nemocnici či blázinci, ale i v márnici.
Máš-li nějaký problém, řeš jej rozumně, klidně se můžeš zeptat i tady.

Předávkování léky ani pojídání vaty není řešení. Ani jedno
by nevedlo k řešení situace, pobytem v nemocnici bys řešení
jenom oddálila, což by mohlo vést i ke zhoršení situace
a následně obtížnějšímu řešení /pokud by ještě bylo možné).

_______

Doplňuji:

Pajeno,
vzhledem k tomu, že tu nereaguješ na to, co ti lidé odpovídají nebo radí
a že neodpovídáš ani na vnitřní zprávy několika lidem, kteří ti nabízeli pomoc,
jsem dala dohromady odkazy na všechny tvé otázky směřující k poškození
zdraví, přidala k nim tvůj e-mail a kontakt na majitele Odpovědí.cz. Všechno
míním předat policii.

Máš pro své opakované dotazy nějaké vysvětlení?

(Nechceš-li o něčem psát veřejně, můžeš použít vnitřní poštu.
Počkám do večera, potom se obrátím na policii.)

yuko

Uz jsi tam mela davno byt.

Malvína

Když jste podobnou otázku již pokládala, proč se ptáte znovu?
Jinak samozřejmě ano, mohla. A velmi jednoduše. Obzvláště při pojídání vaty by vás jen tak domů nepustili

Edison

Klidně i docela někde jinde.

nyjono

S tvými nápady to je velmi pravděpodobné.

EKSOT123

Ahoj Pájo*, zdravím tě a přeji dobrou náladu a radost z drobných maličkostí kolem sebe. A taky, aby tě něco (nebo navíc i někdo)chytlo, co by ti dalo smysl života. Pán Bůh pro každého připravil nějaké poslání. I když hlavním smyslem života je Bůh sám. Mnohem těžší to mají všelijak postižení, ale i jejich život má smysl.
Samozřejmě zdraví je velmi vzácné, zkus to naopak z druhé strany: zdravá strava a zdravý životní styl, jako si třeba občas dát k jídlu med, každý den jablíčko -(jíst jablka je mimochodem výborné na pleť) pořiď si kolo a dělej projížďky, nebo zkus tanec či jiné sporty.
Teď jsem se docela rychle naučil azbuku a pouštím si ruské a ukrajinské písničky, zkoukni třeba tohle:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=I0sliHsjEr4&t=353s
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S21sKFkW0oU
obě dívenky měly těžké dětství, první měla bláznivou krutou mámu, jen zázrakem přežila, druhá zase o mámu přišla a vychovali ji děda s babičkou.
Vtípky: Proč má Harry Potter na čele jizvu ve tvaru blesku?
Protože když byl malý, tak ho srazil Opel. Na druhou stranu může být rád, že ho nesrazil Renault…
Tedy aktivní pozitivní směřování. Přitom možná vyplave na povrch nějaký problém, za kterým vše vězí a bude možné se k němu postavit čelem. Nebo ho možná spíš neřešit a přelepit tím pozitivním, kdo ví, to už je moc neznámé a vzdálené na to teď odpovídat.

yuko

Jeden den tzv. se tzv, pajena prejida prasky, druhy den jeji sestra vypije savo a pak se pta, jestli by mohla skoncit na psychiatrii. Nema vubec cenu odpovidat, je ji uplne jedno, co tady napisete. Uvidime, na co se zepta priste a co na to admin.

Edison

Ivzez, máte sice pravdu, ale říkat bláznovi něco o rozumu nevidím jako smysluplné…