Rokio

Myslíte si, že by za stalking měly být vyšší tresty? Pokud ano, tak proč?

Podle mě ne. Domnívám se, že stalking stejně jako výtržnictví je „preventivní“ trestný čin, který nikoho neohrožuje. Jsou to v podstatě trestné činy, ze kterých může vzejít něco daleko závažnějšího. Ze stalkingu se může stát napadení, nebo dokonce vražda a výtržnictví může také eskalovat v něco mnohem horšího.

poznámka: Jedná se pouze o můj názor, tak mě za to neukamenujte. Každý si může myslet, co chce. Byl bych raději, kdybyste napsali, že se pletu na místo, abyste mi sdělili, že blábolím.

Odpovědi
elkon

Dej už s tím pokoj, jsi tím posedlý.

Voltaire

Stalking ohrožuje druhého, takže nesouhlasím. V dnešní době, kdy technologie je natolik vyspělá, že je těžké se v jejím prostředí vyznat, by tresty měly být přísné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.