xiperio

Myslíte si, že by se tady zvedla úroveň různých diskuzí , kdyby všichni aktéři zde fungovali pod ověřenou identitou?

Myslíte, že by jich ubylo? Nebo by ubylo různých tzv.hovadin a každý by si dal více záležet na tom, co napíše.

Odpovědi
led

Stránka by zanikla

elkon

Kde chybí inteligence, nepomůže změna identity.

Schluker

Overena identita je cesta do pekla. Clovek se pak nemuze svobodne vyjadrit. Kdykoliv po me na internetu chteli oberit identitu (s vyjimkou uzavirani smluv), utikal jsem pryc. Podobne to ma hodne lidi.
Byla by to prace navic pro provozovatele tohoto serveru, ktery nepochybne neni prilis vydelecny..

Ametyst

Nastoupila by autocenzura. To, jak EU chystá zlomit svobodu slova, je varující. Vsadím botky, že se o tom ČT ani slovem nezmínila a lidi žijí v blahé představě o užitečnosti bruselských byrokratů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.