Rokio

Myslíte si, že by se měl léčit každý parafilik, i když třeba nic neprovedl?

Většina lidí je heterosexuální, a to je normální. Několik procent lidí patří mezi homosexuály, což není parafilie, ale také to není normální. Naše kultura to ale toleruje a je to podle ní v pořádku. Dále je ještě tolerována bisexualita a transsexualita, a to je tak asi všechno.

Pak jsou tu parafilie. Ty nejsou normální, ale parafilici za to nemůžou. Člověk se už s parafilií rodí. Většina z nich ale nikomu neubližuje.

Myslíte si, že kvůli jenom těm pár procentům nebezpečných parafiliků by se všichni parafilici měli léčit, i když třeba nikomu neublížili?

Nejlepší odpověď
Drap

Píšeš, že za to nemohou, tak z čeho je chceš léčit, pokud je to daný stav? Jedině snad utlumit.

Další odpovědi
briketka10

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=parafilie