Avatar uživatele
anonym

Myslíte si, že by se děti měli svěřit se sexuálním životem rodičům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemyslím. Ani netuším proč by to měli dělat. Mně osobně by to ani nezajímalo, je to jejich problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Možná v případě, kdy se dcera ostýchá jít sama na gynekologii pro předpis na HA, to byl náš případ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Záleží na důvěře a míře sdělování intimních záležitostí. Někdo je vychován tak, že se doma svěří se vším (obvykle dcera matce, syn otci). Ale nemyslím, že je to pro budování partnerského vztahu dobré – aby měla potenciální tchýně přehled o takových intimitách! Na druhou stranu zase ten, kdo nemá strach svěřit se s intimní záležitostí nejbližšímu člověku, bude do budoucna umět se svým partnerem vše probrat i v jejich vztahu a nebude mít problém se mu otevřít. Jen to chce znát tu správnou míru. A jestli se jedná o pochybnosti nebo problém (nejen zdravotní, ale i psychický nebo fyzický), svěřit se se svou obavou rodiči je jistě dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Prečo by sa mali?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám za to, že je to individuální. Pokud jsou nějaké problémy, potom by bylo lepší informovat se nejdříve u rodičů a další pomoc hledat až potom, když nejbližší lidé selžou nebo nejsou schopni poradit. Ve většině případů poradí alespoň v tom, kam se dále obrátit.
Sexuální život považuji za privátní záležitost jak u sebe, tak u svých dětí i svých blízkých. Pokud má někdo nějaký problém a chce se mi s ním svěřit, nebráním se tomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ani nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

95 letech rodiče stejně už špatně svoje děti slyší, tak bych to nechal být.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek