Lukas27

Myslíte si, že by Rusko mělo být na MS v hokeji 2023?

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě ano. Sportovci za nic nemůžou. Vinu nese diktátor Putin, ruští generálové a vysocí ruští důstojníci za válku.

Další odpovědi
Rocker

Mělo.Politika a sport nebo kultura by se neměly míchat dohromady.

Ametyst

Myslím že není správné do všeho motat politiku, včetně do sportu. Bez ruských sportovců mají ti ostatní o velkého soupeře méně. Chtějí snadné vítězství vyřazením Ruska? Nevím, takoveho vítězství bych si nevážila.

elkon

Pokud se sportovci veřejně distancují od špinavé politiky Putina, tak ano. Ale nikdo to ze strachu o život neudělá.

Drap

Ano, bez vyjímek

Pepa25

Nemělo. Rozhodnutí IIHF podporuji.

paul1

Ne.