Myslíte si, že by mohlo mít konopí bez THC nějakou budoucnost ?

http://www.national-geographic.cz/de­tail/konopi-bez-obav-izraelci-vyslechtili-druh-ze-ktereho-marihuanu-neudelate-21039/

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. I kdyby se nepoužívalo k léčebným účelům, tak je to pořádvelmi dobře využitelná průmyslová rostlina. Z konopí lze vyrábět spousta věcí. Papír, látky, provazy, lze použít jako palivo, plnidlo do některých hnmot, izolační materiál, pro výrobu biomasy a spoustu dalších věcí.

Další odpovědi
arygnoc

samozrejme, pôvodne je to totiž textilná surovina.

suaeda

Vlákna z konopí setého mají jedinečnou vlastnost, které nemá žádné jiné ani umělé vlákno. Pokud navlhne tak je daleko pevnější než za sucha. Používalo se proto především na lana na plachetnicích.