Monny

Myslíte si, že by měli kolegové v zaměstnání držet spolu, když o něco jde?

Doplňuji:
Myslím tím,že jsou všichni za jedno aby přidali na výplatě a pak,když se to má řešit tak v tom zůstanete sami.

Nejlepší odpověď
anonym

záleží na tom o co jde,pokud by šlo o nějaký podvod tak do toho bych se nepřidala

Další odpovědi
iq

Na prvním místě by vždy měla být loaialita k zaměstnavateli.To je ten koho peníze dostáváte. Ale říkám to z pozice zaměstnavatele.

Ella

myslím, že ano. O tom přece tým je. ale kolikrát se mi stalo, že všichni drží spolu a za zády vás pomlouvají… to jsou dnešní lidi. Proto se už ze zásady do žádných akcí pořádaných určitou skupinou spolupracovnic nepřidávám a rovnou odcházím. Ty by byly schopné vás i zaprodat, kdyby z toho něco měly…
Ovšem rozlišuju mezi držet spolu v dobré věci a držet spolu, když si jedna přidrzlá otvírá s prominutím hubu na vedoucího managera.

Myšák V.

Ano měli by držet pospolu.Ale jak známo nebývá tomu tak.Ale na obranu zaměstnavatelů-nemělo by jít o hromadné vydírání.
Concordia res parvae crescunt-Svorností malé věci mohutní)))

A ta loiálnost je dobrá věc,ale jen pokud je ten dotyčný dobrý šéf a dobrý člověk.Ke všem svým šéfům jsem býval loiajální,ale se zlou jsem se po čase potázal.Nyní jsem poučen a chytřejší.
Vem si chlup z dlaně,když tam žádnej není…
Nikdo ti nedá víc,než já ti slíbím…)))

lorja

Z vlastní zkušenosti vím,že je nejlepší jednat sám za sebe.Protože když jde do tuhého,podpoří vás málokdo a vy jdete do rizika sám.