zzzzz

Myslíte si, že by měl Klaus začít balit?

Prezident Václav Klaus nevidí mezi kandidáty na post hlavy státu nikoho, komu by prezidentskou funkci s radostí svěřil. Klaus to řekl v diskusi se studenty Univerzity Hradec Králové a v nadsázce dodal, že v případě úspěchu některých kandidátů by jej napadly myšlenky na emigraci.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/287581-po-zvoleni-nekterych-kandidatu-bych-myslel-na-emigraci-rekl-klaus.html

Koho myslíte, že tím konkrétně myslel?

Nejlepší odpověď
badisko

koho tim myslel nevim …ale kam by emigroval kdyz ang neumi ..snad do Ruska za svymi soudruhy a mel byt zbalenej uz pred lety…ne az ted…!!

Další odpovědi
Pájo

To nemá s novými kandidáty nic společného…
Klaus by totiž prezidenský post nejraději předal (znovu) sám sobě.

Drap

Jeho myšlenkové pochody se někdy dají dost obtížně dešifrovat. Balit musí v kadém případě. A i kdyby se odsthoval do jiného státu, tak mu výhody jako bývalému prezidentovi zůstanou.

anonym

kdokoliv prezidentem bude, budeme stejně tak v háji jako jsme byly s klausem, tak v tom nevidím rozdíl