Rokio

Myslíte si, že by měl chodit k psychiatrovi spíše člověk, který se chová opovrženíhodně nebo osoba s duševní poruchou?

Zlý člověk VS hodný člověk s duševní poruchou

Odpovědi
anonym

Ano, měl by a až jej psychiatr zbaví problému, mohl by chodit i zde.

Kepler

Člověk, který se chová opovrženíhodně není případ pro psychiatra. Takový občas potřebuje pořádně do řepy!

Šidlo

zlo samotné nie je duševná porucha ani choroba.....neverte slniečkárom

lekár má liečiť choré orgány......kto sa zle/nebezpečne/blbo chová, lebo má v neporiadku mozog, ten potrebuje lekára bez ohľadu na svoj charakter

hodný človek vie, že ak nebude pod odbornou kontrolou, raz mu prepne a niekomu nevinnému ublíži

väčšina duševných porúch, hoci sú to viac-menej chyby v mozgu nie je taká vážna ani nebezpečná ako duševné choroby, vtedy sú ľudia skôr a ľahšie nepríčetní......na poruchy stačí psychológ a väčšinou ani lieky netreba.....treba vôľu pacienta kontrolovať sa

príklad: človek s organickou depresiou (mozgu chýba serotonín) skôr urobí niečo hrozné sebe či inému než človek s narcistickou poruchou osobnosti

zlých ľudí má krotiť okolie/polícia nie lekári ani terapeuti