Rokio

Myslíte si, že by mě mohla kadeřnice ostříhat na Kima?

Je možné, aby mi moje kadeřnice udělala takový účes, abych vypadal jako Kim Čong Un?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud zaplatíš, tak neni žádný důvod proč ne.

Další odpovědi
Kajoch

Rozhodně.
Pošli pak fotku!:)

ivzez

Ty chodíš ke kadeřnici?
Ty se specializují na dámské účesy.

led

Skúsiť to môže, ale bez tých správnych fyzických parametrov to nie je ono.

PS. ivzez a ako sa volá pracovné zaradenie „pánskej kaderničky“? Pri tých dlhých vlasoch rôznych tvarov, už holič, alebo barbier, veľa nenarobí.

Ušel ventil

Rokio – ty chceš abych se po.....l smíchy ?
Co ty ještě nevymyslíš .

Lamalam

Konečně zajímavá otázka. Rozhodně do toho jdi a pak sem dej foto.

pizlicka

Pokud máš na hlavě vlasy,tak jo 😁

annas

U nás si můžete přečíst na provozovně nápis „Pánské a dámské kadeřnictví.“

Mc Merkurion

led: … u nás se chodí k holiči, či k holičce, přestože je to sice stále tatáž osoba, ke kadeřníkovi, či kadeřničce chlopi nechoděj …

led

bez urážky, ale je to akosi zastaralé asi ako keď strihač oviec strihá aj baranov (skopce) 🙂

Mc Merkurion

… nojo, rozdíl tam je, mužský má za čtvrthodinky, a ženským to trvá čtyři, tak se to musí nějak rozlišit …