Myslíte si že bude v budoucnu možná transplantace mozku?

Nejlepší odpověď
setapouch

Technicky nevidím problém (resp. věřím v řešení). Eticky a právně nejspíš ne.
Mimochodem, co chápeš pod transplantací mozku? Pokud bys transplantaci podstupovala ty, znamenalo by to, že se do tvého těla vloží můj mozek, nebo že se tvůj mozek vloží do mého těla? To je ta etická a právní rovina – kdo by vlastně pak dál existoval?

Další odpovědi
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=transplan­tace%20mozku

krabiceodbot

Doufám, že ne 🙂