Myslíte si, že bude teroristický útok i u nás?

Ve Francii,v USA a v dalších zemích byl nějaký ten teroristický útok,myslíte si že bude i u nás?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano (do r. 2025)

Zvláště když začneme přijímat uprchlíky.

anonym

Ne

myslím, že jim nebude dána šance. vláda, policie, armáda atd., takový akt neumožní

Drap

Ano (do r.2018)

Určitě bude. Datum bych v žádném případě neurčoval. Může to být za pár dní, ale také za několik desítek let. Otázka e příliš obecná, ale statisticky lze říct, že teroristický útok se dříve nebo později stane v každé zemi. Bez ohledu na to, zda se jedná o jednotlivce nebo skupinu, zda jde o útok organizovaný politicky, nebo o útok vyšinutého jedince.

Dismas

Ano (do r. 2025)

tomas1541

Ano (do r.2018)

klumprt

Ano (do r. 2025)

Myslím, že pokud bude Zeman nadále prezidentem, a domnívám se, že ještě jedno období dá a pokud se dokonce konvičkovci dostanou do parlamentu, tak je poměrně velká pravděpodobnost, že pozornost teroristů naše země přitáhne.
Ale pozor! Nebude to chyba ani Konvičkova ani Zemanova. Oni pouze využívají svobodu slova, kterou tady zatím máme.

jirka F

Ano (do r. 2025)

Sobotka přece řekl že pravděpodobnost teroristického útoku u nás je nulová, ale jestli budeme příjmat dál uprchlíky neříkam že všichni uprchlíci se stahují za ekonomikou a penězi já kdybych byl předsedou vlády tak bych je zapřáhl do pořádné práce aby poznali že se má taky pracovat jak se říká bez práce nejsou koláče..

Ps: ale mám obavy že pokud nebudou pořádné mrazy tak do roku cca. 2020 – 2025 budou tady.

wertos1

Ne

gecco

Nevim, k čemu je ti anketa…
To, co (asi) myslíš teroristickým útokem tu bylo několikrát před ´89, několikrát i po něm… Nečti zprávy i nadále…
😉
BTW – chystáš a nebo se bojíš???