jirka F

Myslíte si, že bude příští rok odvysílán v ČR speciální horrorový díl „Simpsonových“ (31.série)?

Bude to epizoda s číslem 666, což je ďáblovo číslo. Prý se to ale zatím neví.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Treehouse_of_Ho­rror_XXX

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím, mnohem raději jsem měl Futuramu, už jen proto, že příběh je podle skutečné předlohy, která popisuje příhody hlavní postavy gangstera Fry Dochyho! ;) :D :D

BTW – pokud někomu přijde postava Bendera povědomá a na mysli mu vyvstane NÁHODOU Kepler, tak to NENÍ náhoda! ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

Přiblblé americké seriály nesleduji.

annas

Jako vždy brzy uzavíráte otázky. Odpověď vás nezajímá.