jendahun

Myslíte si, že bude mít Kalousek ještě kde brát,když bohatým nechce?

http://zpravy­.idnes.cz/stat-pritvrdil-a-ze-senioru-se-stavaji-bezdomovci-varuje-ostrava-p9c-/domaci.aspx?c=A111019­_1671120_ostra­va-zpravy_jog
Doplňuji:
Rosinko,obávám se,že ti chudí už skoro nic nemají než holý život.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Já se obávám, že nejspíš pan ministr ještě něco vymyslí, jak dorovnat státní rozpočet ☹

Další odpovědi
lexx

Víte, každý technik Vám řekne: utahovat šroub do nekonečna nelze. Buď strhnete závit nebo praskne materiál. A to máte i s tím pověstným utahováním opasků, již 22 let. Ještě kousek a máte nebožtíka. Tož tak, pane Kalous.

rosinka

Obávám se, že bude nadále brát chudým. Vždycky se přece bere jenom chudým.
Doplňuji:
No, já to vím moc dobře, což o to, ale ti nahoře se asi nikdy nepoučí z minulosti – přesně, jak jsi to napsal v té anketě. Ale ono to tady rupne, únava materiálu se dostaví..