nesnasims

Myslíte si, že bude konec světa v roce 2012?Já osobně ne

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Odpovědi na stejnou otázku si můžete pročíst na dalších deseti stránkách.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012

Další odpovědi
tom004

Ne

Kvůli takovýmto opakujícím se otázkám,si ho snad nakonec začnu přát. 🙂 Ne,nebude.

venkovan

Ano

A změníš to?
Když se zamyslíš, tak pro některé lidi určitě. Další skupina lidí tak na to bude myslet, že taky dorazí na konec svého světa, protože z toho zblbne.
Ostaní budou pochybovat – tak jako když do nás někdo hustí reklamu, zprávy o nemocících apod.,a rozhodí jim to jejich psychiku.

A někteří zůstanou nad věcí.

Takže přestańme se strašit, je to potom cesta skutečně k nějakému nedobrému konci.

Mimochodem – nemá přijít konec světa ale nějaké nová ikona pro věřící.

Natee

Ne

Neměl být dneska..? =)

led

Ne

Ano – Pre niektorých užívateľov, stratia vieru vo veštenie katastrofickej budúcnosti.
Nie – Ale pre väčšinu život pôjde ďalej

anonym

Ne

Ono to není jen už zase, ona ta otázka provází lidstvo celou dobu co tady jsme. Na tohle by měl člověk (nebo pracující občan) nalézt odpověď sám s pomocí nástrojů. Jsou znaky které popisuje kniha knih. Znaky, které předcházejí konec světa. Tyto ještě nepřišly. Alespoň k potěše některých přicházejí předpovědi skrze masmédia ve kterých jsou studentské kruhy v obilí jasným projevem mimozemské komunikace, příběhy o zjevení starých duchů, mapy, číslo 666, nefunkční kalendář, prostě vše, co se hodí k upoutání pozornosti světových televizí. Ale ptejme se, není to špatné. Po zhlédnutí videa uloženého na Youtube – který v této době drze mění layout k nepoznání od bývalého, uživatelsky přívětivého ke zjednodušenému který se snižuje ke stránkám českého Streamu, musí člověk neznalý základních věcí věřit, že konec světa opravdu přijde. 1. datum kolem 20. května, konec 12.12. Stačilo by opravdu věřit a podle toho změnit aspoň svoje chování, nejlépe se znovuzrodit. Jenže ta hloupější třída, ti, kterých je víc, to jsou ovce/dělný lid věří tomu, co je zrovna populární (pláč korejského lidu pro smrt vůdce), nebo konec světa v určený čas. Jít s houfem. Nejistotou krmit zástupy zbytečných lidí kteří by se ani nemuseli narodit. Hrát hru o co největší žvanec balíku. Nevěřit tomu co dělám. To jsou různé cesty člověka. Naproti tomu se může špatně upečený chleba nebo mzdový výprask zdát jako nepodstatný problém. A myslím že ti, co ovládají média mají z toho obrovskou radost, že „jsou to oni, kteří spustili konec světa“.

Ale díky dnes za tuto otázku. Po tom, co jsem prožil tento rok bych si přál aby ten konec světa byl.

lukas.zmizik

Ne

jsou to hry s cisly… na svete se snad ke vsem moznym cislum vztahuje tolik udalosti, ze kdyz si vymyslis nejake datum, ja ti k tomu pomoci cisel muzu vymyslet cokoli

quentos

Ne

MILAN1961

Ne

láďa1

Ano

Ano konec světa,ale ekonomický konec.....Dluhy a Dluhy kam se podíváš!!!

samicek333

Ne

A tahle otázka už tu byla nejmíň stokrát!

mechanka

Ne

anonym

Čekni zajímavý 8mi dílný seriál Carl Sagan – Cosmos

http://www.you­tube.com/watch?v=dsK71a­O8QTA

od http://www.you­tube.com/user/me­liskousko stojí to za to.

ten který je

Proboha už zase…

annas

Ten… jsem ráda, že jste reagoval.Ale zřejmě je to zbytečné … 10 stránek odpovědí, možná i víc, protože se zobrazuje právě jen těch deset ..