david22

Myslíte si, že bouře v New Yorku bude mít negativní dopad na ekonomiku USA a tím zpětně i na naší?

Doplňuji:
Tato otázka pláče, že nedostala ještě ani bod :( Obodujte ji někdo, prosím.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že nepodstatný. Velké průmyslové podniky nebyly poškozeny a škody, které byly budou muset být spravený, a poškozené věci lidé budou muset koupit nové. Dá se předpokládat, že to může , alespoň v některých odvětvích ekonomiku oživit.

Další odpovědi
MonkeyKing

Né tak jako v USA. Určitě to bude mít nějaké následky, ale v USA jsou opravdu schopní vše dát zpět do pořádku!

www

NY se s tím vypořádá určitě lépe, než by alespoň přibližně podobnou situaci zvládli naši zcela neschopní politikové.
No a možný dopad na naši ekonomiku? Opět záleží na těch našich všeumělcích. Ti totiž dokáží využít i jiných, dokonce nesouvisejících událostí k dalšímu ožebračování národa.

david22

manon: díky, otázka už je šťastná :)

manon

manon je šťastná, že otázka je šťastná :)

david22

:)