Prostě já...

Myslíte si, že blondýny jsou hloupé?

Nejlepší odpověď
annas

Nemyslím. Už jsem na stejnou otíázku odpovídala – viz archiv

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opravdu-jsou-blondyny-hloupe

Samozřejmě toto tvrzení neplatí. A zejména nejsou hloupé ty, které se na blond obarvily. Je jich méně, proto vzniká závist …

Spíše s nadhledem… Blondýny jsou chytré, protože vědí, že na muže jejich barva vlasů a platí a že díky plavým vlasům snadněji pány ovládnou a donutí je dělat to, co samy potřebují. Obarvit si vlasy na blond znamená usnadnit si v mnoha
měrech cestu k cíli…

Barva vlasů určitě nesvědčí o chytrosti či hlouposti nositelky …"

Máte-li zájem dovědět se víc – v ioz archilv

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jsou%20hlou­p%C3%A9%20blon­d%C3%BDny

  • Původ

"Historici se jednoznačně shodují na tom, že pojem hloupých blondýnek pochází ze hry, která se hrála asi před 250 lety s názvem Les Curiosités de la Foire. Původ slov ovlivnila legendární kurtizána Rosalie Duthé, která z blondýnky udělala hloupé a sexuálně dostupné dívky.

Duthé trvalo dlouho, než promluvila. To vedlo lidi k přesvědčení, že je doslova hloupá .

Často blondýny svou „hloupost hrály“,. protože mužům chytré ženy nevyhovovaly.

https://www.re­finery29.com/en-gb/dumb-blonde-stereotype

Další odpovědi
marci1

Vůbec ne. Průměrná inteligence blondýnek není nižší než brunetek nebo černovlásek, je dokonce o něco vyšší. A vtipy o blondýnkách si vymýšlejí brunety. 🙂
https://www.re­flex.cz/clanek/ve­da/70335/nova-studie-ukazala-ze-vtipy-o-blondynkach-jsou-hloupost-tyto-zeny-maji-vetsi-iq-nez-ostatni.html

elkon

Ne.

hapiky

Záleží, jak leží!

led

Podle takovéto otázky… mě teď napadá jenom jediné,
zeptat se vás
Pane, vy jste blondýna?

PS. ja vím, to bylo hloupé, zrovna jako tahle otázka…

Dochy

Hloupé je snad se na to i ptát. Potkal jsem pár hloupých fiflen i pár hezkých a chytrých holek. Stejně jako mezi brunetama.
To ale neznamená, že si občas rád nějakej hezkej vtípek neposlechnu 😉

dubraro

Nemyslím. V každém případě jsou chytré dost na to, aby dosáhly toho co chtějí. Ale to se týká žen obecně.

paul1

Tak přidám do této debaty jeden o blondýnce:
Jedné noci pravila blondýnka svému manželovi: „A ty se mi směješ, když se nemůžu trefit do garáže“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.