metalavenged

Myslíte si, že bezedné kelímky jsou pro fastfoody výhodné?

Dobrý den. Ještě jsem nepochopila, v čem jsou tyhle kelímky výhodné. Koupíte si kelímek v KFC za asi 35 Kč a můžete si jít nalít kolikrát chcete.. Osobně soft drinky nepiju, ale kdybych si kelímek koupila, tak bych si nabrala tolik, aby to bylo výhodné pro mě.
Děkuji za váš názor.

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě, jinak by se pro to nerozhodly. Někdy to využiji v Ikee, ale vypiji dva, protože jsem dosti žíznivý člověk. Žízeň je věčná! 🙂

Další odpovědi
anonym

zkuste si najít a spočítat cenu. zařízení se jmenuje postmix, do toho napojit sirup, vodu a CO2. jsou pak rozdíly v kvalitě. v KFC je vidět v Cole na dno půllitr.kelímku, v Mekáči ne (ale tam nemají bezedný kelímek). je to vlastně to samé, jako když si uděláte pití ze sodastreamu, cena se pak vypočítá z nákupu surovin

briketka10

Do KFC nechodím. Jezdím do obchodního domu IKEA
tam mají kávu, ale dávají ji do menších kelímků. Když si
chci doplnit, tak jdu a doplním si ji taky zdarma kelímek
nestojí 35,–Kč zaplatím pouze jen tu první kávu s tím
kelímkem asi do 20,–Kč :)

anonym

Oni vědí, že toho až tolik nevypiješ, hlavně ty jejich pomeje!

Mimozemšťan

Vem si sebou termosku a pořádně si načepuj abys měla na párty co nabídnout.

Lamalam

Buď v klidu, jsou to profesionálové a mají dobře spočítané, co pro ně je, či není výhodné.

Dochy

Využívám v Ikee na džus. Pít se to dá (zpravidla – taky jsem zažil že přístroj čepoval „špinavou“ vodu když došel koncentrát).Člověk vypije omezené množství, nákupní cena je podstatně menší, řetězec má svým způsobem reklamu prakticky zadarmo, pokladní není zdržována opakovanými nákupy za pakatel,…

kapka

Taky jsem si všimla, že to je víc ředěné. Za těch 40 kc vypijeme ve čtyřech lidech (s dětma) pět kelimku. Pak kelimek vyhodime. Ze bychom si ho třeba nechali ještě na priste, to zas ne. :)
Celkově se to firme urcite vyplati, toho bych se nebála. :)

terry

Určitě ano.
Třeba v KFC hlídají, aby nepila celá třída ZŠ. Vědí, kolik cca může vypít 1 člověk.
Navíc v KFC pití není k pití. Myslím tím, že mi nechutná. Tedy teď jsem nechutnala asi 2 roky, ale nečekám, že by se chuť zlepšila.

🙂 🙂 na Ikea jsem si nevzpomněla. Tam si občas dám kávu nebo džus. Ale u kávy teď dávají to porcované mléko a s ním mi už káva nechutná. Ale kolik toho člověk vypije? 2 kafe a 2 džusy?
No…občas se najde rodina, která celá pije z jedné sklenice, ale takových moc není.