Rokio

Myslíte si, že autosexualita je prospěšná?

Autosexualita nebo-li masturbace má hned tři pozitiva:

  1. Je to prevence proti znásilnění.
  2. Je to nejbezpečnější „sex“. Její provozování je naprosto bezpečné a nechytí se tím žádná nemoc.
  3. Je zdraví prospěšná. Prodlužuje život a je dobrá pro prevenci vůči rakovině prostaty.

Souhlasíte s tím, že není na závadu? Je vhodná alespoň pro ty, kteří trpí parafilií, nebo osoby, kteří nechtějí mít partnerku?

Nejlepší odpověď
Kelt

Najde se vzorek, který takto uvažuje. Ještě že tak neuvažují všichni. To by byl konec lidstva.

Další odpovědi
Malvína

Ano, souhlasím. Ať si každý honí co chce…

Gus_Fring

Ať si dělá každý, co chce. Ale z evolučního hlediska to dobře není.