Avatar uživatele
anickakocick

Myslíte si, že Arabové jsou ochotní zaplatit dívce, 16 let, za ztrátu panenství?

Jen tak ze srandy 😆♥️

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kazatel

Aničko kočičko, nejen Arabové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Ne, protože zrovna v Arabském světě není panenství taková vzácnost a ‚potupa‘ jako v „liberálním“, promiskuitním světě.
Podobné kraviny už byly, prostě se dá nabídka někam na internet, do aukce… a nějaký ten „zájemce“, úchyl se ozve a zaplatí i horentní sumu.
A radši netrolluj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Jo, zaplatí, samozřejmě, dostaneš „ahoj, já jsem bloud, velbloud“, a dostaneš „neseme vám dary v ranci“, jako henu, sušené skopové, zlato, vodní dýmku, stříbro, bude tě obskakovat charmant kořen, a jakmile dojde k defloraci, bude fofr svatba, pak obdržíš apartní šaty, které zahalují celé tělo, v lepším případě krom očí, skončíš jako jedna z XX – XXX manželek (protože je bohatý, že, když jsi dostala ty hodnotné dary) v harému, a v lepším případě tě občas, večer, navštíví.

Ale, jako, kdo chce kam …

Nediv se, mě se arabače holky taky líbí, stejně tak jsou pro ně holky z Evropy „exotika“, akorát ty, řekněme, interpersonální vztahy muž – žena jsou tam poskládány trošku jinak, něco, jak Bílá masajka (si to přečti a pusť si ten film), ale zase jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No nevím přesně, jak to teď chodí, ale zdá se mi, že 16-ti letá panna je teď vzácnost 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Nevim, ale chtel bych opravit sve kolegy, kdyz pisou o arabskem svete. Arabsky svet mame za humny, konkretne v Bundesrepublik Deutschland.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

No možná i ano.
Zažila jsem studentku VŠ, která skončila v nemocnici. To že měla pokousané i bradavky, bylo to nejmenší. Ze srandy to rozhodně nebylo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

paul1: Není, až tak. Jasně, krom toho, co platilo asi vždycky (rypák nevídaný – Gesicht, že by na to potřebovala zbroják, jedna koza špičatá, jedna kulatá, odstávající uši, poďobaná, jak od neštovic …), dnes je spousta mladých, co řeší, pořád něco v té hlavě řeší. Takže oni ani nikam nechodí, protože … (úplné úlety), svůj svět zaměří do online (hry, sociální sítě …), no a jako přes počítač se pořád ještě nějak deflorovat nedá, když se ani druhému neukáže, a ještě vystupuje, jako padesátiletý chlap, že? 🙂

Avatar uživatele
anickakocick

Ty jseš asi hodně starej

Avatar uživatele
Filip84

Ne, nejsem, jsem ročník 84, to jako fakt není „hodně starej“! 🙂

Nový příspěvek