Čt4

Myslíte si že…

Myslíte si že by mohl 47 1/2 letej chlap se s ‚kamarádit‘ s 14 dívkou?. Co by to mohlo znamenat.Krom toho že jí zná a výdávájí ve škole.

Nejlepší odpověď
quentos

pokud ji „nevÝdává“ doslova s tvrdým :{D> , tak si myslím, že je vše naprosto v pořádku.

Další odpovědi
marci1

Ne,najdi si kamaráda ve Tvém věku.
Doplňuji:
Otázku asi položila 14-letá slečna. Už se před 14 dny ptala, jestli je normální, že na ni ředitel naléhá (mrká). Proto má odpověď.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-normalni-ze-na-me-naleha-reditel-mrka-na-me-apod
asi tak :))

zjentek

kamarádit? ..úplně v pohodě. Jenže ty to máš v uvozovkách, tak těžko říct, co tím kamarádstvím sleduješ ,)
..a vzhledem k tomu, že jsi nejspíš ta dívka, tak mě vážně překvapuje, že to tím sleduješ právě ty a moc tě nezajímá, jestli ten dospělý kamarád má nějaké postranní úmysly, podle všeho máš v plánu je u něj probudit, ty úmysly, tak se raději kontroluj děvče ,)

Braník

nevidím v tom problém,jsem na tom podobně a žádné potíže s mladými slečnami nemám,někdy je to až podivuhodné.Dnešní mladí jsou dosti chytří a jsou v jejich letech dost před náma,než jsme byli tenkrtát my.halt doba leze kupředu
zpátky ni krok!
Zbytek vaší otázky jsem nepochopil co znamená,že jí zná a výdávájí ve škole.?

pusinka50

Tam mělo být zřejmě „Vídává ji ve škole?“ Asi neučíš češtinu, že ne? 14-ti letá dívka ještě je pod zákonem až do 16 let. Když s ní něco zkusíš (sex) a pak třeba se rozejdete, může tě klidně udat za znásilnění, tak bych si tu věc trochu rozmyslela