panxnotdead

Myslíte si? (vztah)

Myslíte si, že když ten jeden protějšek tomu druhému říká pořád, že ho miluje atd, tak že ho to unudí? Já si myslím, že ano. Kamarád má holku, která mu to pořád píše a už s ní nechce být, přeci jenom je lepší, aby se navzájem hlídali a byli trošku nejistý? Nemyslíte?
Doplňuji:
Jak u koho.. já to třeba myslím opravdu vážně, ale takový ty, kteřím jde jen o to jedno, tak asi ne

Nejlepší odpověď
hanulka11

Víš ono v 15 letech je to jiný a když jsi starší taky – pak máš jinej pohled na věc a vše tak nějak vycítíš – vy mladí to kolikrát jen říkáte a není tomu tak – není to upřimné
Doplňuji:
vyznání lze udělat i beze slov,ale na to ses neptal – promiň

Další odpovědi
Drap

Ani nechtěj vědět, co já si myslím. Tyto věci si musí každý rozhodnout sám. Každý jsme jiný a bereme to jinak.

Deli

Slyšet pořád „miluju tě“ může být už nudné, otravné, a ještě horší je vyžadování podobné odpovědi několikrát za den. Omrzí se to. Radši to slyším dvakrát do roka, ale od srdce.

redy

Když otom přemýšlíš tak asi sám nevíš co a jak,
Jsou slova s kterýma je lepší šetřit ať je ti dvacet nebo padesát,šedesát atakdál
Si myslím 🙂

cochee

Jojoi, ženské, dobře to říkáte – mi příjde směšné, když vidím americký film a tam si to říkají co pět minut, například i když jdou na WC 😛