Avatar uživatele
panxnotdead

Myslíte si? (vztah)

Myslíte si, že když ten jeden protějšek tomu druhému říká pořád, že ho miluje atd, tak že ho to unudí? Já si myslím, že ano. Kamarád má holku, která mu to pořád píše a už s ní nechce být, přeci jenom je lepší, aby se navzájem hlídali a byli trošku nejistý? Nemyslíte?
Doplňuji:
Jak u koho.. já to třeba myslím opravdu vážně, ale takový ty, kteřím jde jen o to jedno, tak asi ne

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Víš ono v 15 letech je to jiný a když jsi starší taky – pak máš jinej pohled na věc a vše tak nějak vycítíš – vy mladí to kolikrát jen říkáte a není tomu tak – není to upřimné
Doplňuji:
vyznání lze udělat i beze slov,ale na to ses neptal – promiň

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ani nechtěj vědět, co já si myslím. Tyto věci si musí každý rozhodnout sám. Každý jsme jiný a bereme to jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Slyšet pořád „miluju tě“ může být už nudné, otravné, a ještě horší je vyžadování podobné odpovědi několikrát za den. Omrzí se to. Radši to slyším dvakrát do roka, ale od srdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Když otom přemýšlíš tak asi sám nevíš co a jak,
Jsou slova s kterýma je lepší šetřit ať je ti dvacet nebo padesát,šedesát atakdál
Si myslím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jojoi, ženské, dobře to říkáte – mi příjde směšné, když vidím americký film a tam si to říkají co pět minut, například i když jdou na WC 😛

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek