Myslíte si o sobě, že vyčníváte z davu?

Nejlepší odpověď
Lucyfer

Jak se to vezme. Jsem introvert, mám ráda svůj klid a zbytečně na sebe neupozorňuji. Zároveň jsem pro okolí jakýmsi podivínem a hlavním důvodem bude nejspíš to, že jsem zkrátka sama sebou. Řídím se vlastními pocity, a pokud se mi něco nelíbí, dám to najevo. Jsem schopna stát sama proti všem, pokud na něčem trvám. Další charakteristikou může být upřímný úsměv, nikoliv přetvářka. Tímto způsobem vyčnívám z davu.

Další odpovědi
Lamalam

Má vrozená skromnost mi takové myšlenky nedovoluje.

led

Ano na uliciach juhovýchodnej a Východnej Ázie vyčnievam nad hlavami chodcov ako Petřínska rozhledna
Ano a bez falošnej skromnosti, tu na stránke určite vyčnievam svojou slovenčinou
Ano i nie, vyčnievanie z davu je ako bralo v mori, vlny doňho neustále bijú, snažia sa ho prekonať, prílivom ho zakrývajú a v iný čas ho odliv odkryje. A bralo stojí, vyčnieva…

zjentek

mám vlastní „principy bytí“ a neodbytnej dojem, že vyčnívaj úplně všichni okolo.

setapouch

Ano, onehdá se kolem mne prohnala nějaká děcka a byla o půl metru menší než já.

Pokud je to potřeba a dané téma mi není cizí, nemám problém převzít vůdčí roli. Takže asi někdy ano.

ivzez

Ne.

Agneta

Určitě…jsem přece „super namyšlená fiflena“ (citát) :DDD

anonym

To záleží na situaci.

Šidlo

akým spôsobom?

každý má min 5 zmutovaných génov, ktoré ho odlišujú dokonca aj od rodičov

asi vyčnievam hlavne týmto, lebo ja tú jedinečnosť na ľudoch vidím dosť presne

snažím sa to kompenzovať hitparádami, čítaním bulváru a pozeraním amerických seriálov 🙂

briketka10

Jsem introvert a snažím se nevyčnívat.

anonym

Všichni vyčnívají z davu a hlavně ti, kteří se ještě nestali lidmi.

zjentek

pumík, poprvé v životě s tebou souhlas ..tak třeba konkrétně okolo mě vyčnívaj úplně, ale úplně všichni, jak jsem řek v odpovědi