Tabea

Myslíte si o sobě, že jste ve vztahu submisivní partner, nebo naopak dominantní?

submisivní = tendence se podřizovat
Otázka je pro ty, kteří chtějí odpovídat!

Odpovědi
dubraro

spíše submisivní

Při současných zákonech nemůže být role muže ve vztahu jiná než submisivní. Pokud by se pokoušel vztah vyrovnat, bude to hodnoceno jako domácí násilí, diskriminace, genderová nerovnost atd. Vyrovnaný vztah dnes prakticky není možný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tabea

Byla to message a info k otázce. Stejně mě to tady nebaví :/

NoFear

Jžš, já vím, dyť si dělám srandu. :D
Koho jo, vždyť je to tu stejně mrtvé. A lidi se tu chtějí buď hádat, poučovat/opravovat nebo spamovat. Pár racionálně odpovídat, hodnotit, klást otázky.. těch ale moc není.

Tabea

Díky aspoň za reakci v diskuzi.

Tabea

Zdá se, že otázka vyloženě nezaujala.

NoFear

Spíš už je dávno po večerníčku, tak většina zdejšího osazenstva už spí. :D
Nebo je to na ostatní moc intimní otázka.
Nebo je štve, že je to jen „pro ty, kteří chtějí odpovídat.“ Tak ti natruc neodpoví ani ti, kteří by jinak odpověděli k věci. :D

NoFear

Otázka pro ty, kteří chtějí odpovídat… Taková diktatura. :P
:DD

Tabea

Není, jen chci naznačit, že odpovědi typu ,,co ti je do toho?" nebo ,,nevím", nejsou směrodatné a nemají v podstatě žádnou informační hodnotu. Naopak zde existuje svoboda zvolit si, zda chci nebo nechci odpovídat. A i kdyby, pak stejně nemohu zabránit lidem, aby nakonec napsali odpověď mimo otázku. Jenže pak tyto odpovědi překrývají zajímavé reakce a názory.

NoFear

Jo, ale poprostit/požádat je lepší, než diktovat a omezovat (stejně si každý napíše, co chce). ;)
:P