Myslíte si o sobě, že jste v okolí oblíbení?

Tak trochu navazuji na jednu z předešlých otázek.

Nejlepší odpověď
briketka10

To musí posoudit jiní myslím, že jsem něčím
zajímavá a pro někoho oblíbená asi taky :)

Další odpovědi
gecco

Jak kým…
U některých jsem oblíben, u jiných ne…
😉

Mc Merkurion

není člověk ten,by se líbil všem…

redy

Nejsem dnešní, vím že je to vždycky něco za něco.
U babčiny jsem v oblibě, to vím jistě 🙂

Hans51

Záleží na tom, které konkrétní okolí máte na mysli – zda sousedy, kolegy v práci, bývalé spolužáky, rodinu, přátele… Ne vždy bude odpověď stejná 🙂

anonym

Nemyslím, vím, že jsem v mém okolí byl a budu oblíben. Nechci se tím ale chválit! Kdo mne nezná…

anonym

Zrovna 2× netoužím sehrát roli mučednice, aproto jakmile se objeví charismatický vůdce, tak mu budu oporou i na dálku.

anonym

Jak u koho,ještě že nebydlím v sousedství Barbakana.

BANAN93

Myslím že jsem – snažím se k lidem chovat stejně jako chci aby se chovali ke mě… když ale narazím na „hajzla“ umím ho nekompromisně odpálkovat a pak mě netrápí, že nejsem jeho oblíbenec :D -taky nemám rád lidi co si myslí, že když jsou hodně bohatí, tak že jsou něco lepšího

Mirdas

Nikdy jsem o tom nepřemýšlel a ani nebudu. K čemu to?
Zda mne někdo někam pozve, tak dle situace pujdu a nebo ne, ale abych tomu dával váhu oblíbenosti?
To může také být zavádějící, jak to poznáte a nejedná se vstřícné chování některých jedinců z okolí jen jako vypočítavost?

Reezo

To se nedá posoudit. Mohu to posuzovat pouze z toho jak se ke mě ostatní lidé chovají. I tak mi to ale neřekne, jak moc oblíbený jsem. Možná, že bych oblíbenost měřil tím, jak moc jsem vyhledávaný. Pokud mi furt někdo neustále píše, jsou na mě milí atd… tak bych mohl říci, že jsem oblíbený. Pokud jeto teda všechno pozitivní.

anonym

Jugare, já bych tě nepřivítal se sevřenou pěsti, abys poznal sílu mých paží, jak jsi to napsal ty mně!

anonym

To vím,protože jsi měkota a raději si vezmeš kladivo,ale ani to yb ti nepomohlo,to mi věř,vždy%t já neumím lhát,ty chlebíčku.

anonym

Tvá odpověď mi připadá, že ji psal někdo, kdo je ožralý!