afro.minerva

Myslíte si o sobě, že jste skromný/skromná?

Nejlepší odpověď
quentos

rozhodně… mám to i potvrzeno nezávisle na sobě od ostatních

Další odpovědi
anonym

Mé druhé jméno: Asketa.

Nuk nuk

Já myslím, že jak v čem. Jsou věci, které nepotřebuji a klidně je oželím. Dokážu žít z hodně mála.
…ale přiznávám, že jsou občas momenty, kdy si nějaký ten požiteček ráda dopřeju.

iwetax

Já rozhodně skromná nejsem. Život si užívám a řídím se heslem peníze budou my nebudem. Pokud peníze mam tak si je užívam, pokud je nemam tak se nezadlužuju a žiji skromě. Peníze umim vydělat i utratit.

panenka

já bych řekla že jsem i mě to hodně známých říkává.zatimco ostatní si nakupuji všude a jezdí kamkoliv nakupovat já se dívám po cenách kde nakoupit nejlevněji (v dnešní době to ani nijak nejde)

anonym

Nevim neumim se hodnotit,ale muj muz mi rika,tak o tom nemluv a jdi si to koupit.Je pravdou, ze s hmotnymi veci se zbytecne neobklopuji,mam rada prakticnost a ucel,modu strizlivou,ne vse co leti musim mit,tak asi skromna jsem-nevim.

Klarisa

Někdy jsem skromná někdy ne.Většinou ale skromná jsem.Až moc.Děti mě nutí ať si koupím něco na sebe a já nechci utrácet.Ale dávám peníze do knížek.Většinu peněz investují do dětí.

anetadela1

V rámci možností jsem.

oskar

Když se ohlednu kolem sebe,tak ano.

chucky

Myslím,že ano.

lorja

Moc se za skromnou nepovažuji.Celkem dost peněz vydám za knihy.