Avatar uživatele
Rokio

Co myslíte, je dobré bydlet do konce života u rodičů s tím, že bych jim dával měsíčně Kč 5.000 a 10 % zisku z investic?

Do konce života bych chtěl bydlet u rodičů. Na oplátku bych jim dával jednou měsíčně částku 5.000,– + inflace a 10 % mého zisku z investic. Můj čistý příjem z investic je v současné době 1.900 korun. Také bych dělal drobné domácí práce a občas bych vysál.

Co si tedy o tomhle myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Dokud máma funí, zůstaneme u ní. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To záleží na tvých rodičích a na vzájemné dohodě. My tomu neříkáme nic a je nám v podstatě uplně jedno, jak si zařídíš život i bydlení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

stačilo by Ti 7 tisíc, kdyby jsi bydlel sám? určitě ne, tak bude pro Tebe mamahotel dobré řešení, ale já osobně bych to nechtěl ani jako syn, ani jako otec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mama hotel do konce života mámy? Zkus to jen tak v legraci nahodit mamince a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Kamarád bydlel u rodičů (byl svobodný), dával jim měsíčně 6000 Kč a zařídil, že jim denně přivezli čerstvý oběd (to nabízejí firmy ve větších městech, jídlo je zabalené a celý oběd = polévka+hlavní jídlo – je asi za 90 Kč pro jednoho i s dopravou, oni si to jen přihřáli v mikrovlnce, přivezli jim to vždy dopoledne až domů), dále za ně platil převodem (třeba za mobily – i když oni moc nevolali), objednal je a doprovodil k lékaři a cokoli potřebovali, zařídil. Nakupovat jídlo si chodili sami, mají 100m od domu velkou prodejnu, tašku měli na kolečkách. Staral se o ně (jako oni se starali o něho když byl mladý) a říkal že byli spokojeni (on i rodiče) měli prý pěkný vztah k sobě…takže to zkrátka jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já myslím, že rozhodně pouze do konce jejich života. Potom už s nima nebydli.

A taky jim pak už nic neplať.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek