Rokio

Co myslíte, je dobré bydlet do konce života u rodičů s tím, že bych jim dával měsíčně Kč 5.000 a 10 % zisku z investic?

Do konce života bych chtěl bydlet u rodičů. Na oplátku bych jim dával jednou měsíčně částku 5.000,– + inflace a 10 % mého zisku z investic. Můj čistý příjem z investic je v současné době 1.900 korun. Také bych dělal drobné domácí práce a občas bych vysál.

Co si tedy o tomhle myslíte?

Nejlepší odpověď
Hykam

Dokud máma funí, zůstaneme u ní. 🙂

Další odpovědi
Drap

To záleží na tvých rodičích a na vzájemné dohodě. My tomu neříkáme nic a je nám v podstatě uplně jedno, jak si zařídíš život i bydlení.

anonym

stačilo by Ti 7 tisíc, kdyby jsi bydlel sám? určitě ne, tak bude pro Tebe mamahotel dobré řešení, ale já osobně bych to nechtěl ani jako syn, ani jako otec.

marci1

Mama hotel do konce života mámy? Zkus to jen tak v legraci nahodit mamince a uvidíš.

Radius

Kamarád bydlel u rodičů (byl svobodný), dával jim měsíčně 6000 Kč a zařídil, že jim denně přivezli čerstvý oběd (to nabízejí firmy ve větších městech, jídlo je zabalené a celý oběd = polévka+hlavní jídlo – je asi za 90 Kč pro jednoho i s dopravou, oni si to jen přihřáli v mikrovlnce, přivezli jim to vždy dopoledne až domů), dále za ně platil převodem (třeba za mobily – i když oni moc nevolali), objednal je a doprovodil k lékaři a cokoli potřebovali, zařídil. Nakupovat jídlo si chodili sami, mají 100m od domu velkou prodejnu, tašku měli na kolečkách. Staral se o ně (jako oni se starali o něho když byl mladý) a říkal že byli spokojeni (on i rodiče) měli prý pěkný vztah k sobě…takže to zkrátka jde.

klumprt

Já myslím, že rozhodně pouze do konce jejich života. Potom už s nima nebydli.

A taky jim pak už nic neplať.