Hakunamatata

Myslíte někdy na to, ze prodavač ci paní za přepážkou byli těsně před tím, co vás obslouzili, na WC a neumyli si ruce?

Případně dělali něco jiného čím byste nechtěli být kontaminovani?

Týká se to například i mhd, tyce se před vámi taky mohl někdo podobný drzet.

Nejlepší odpověď
marci1

Nemyslím, protože tím, že bych na to myslela, zatěžovala bych zbytečně nervovou soustavu maličkostmi a nemohla bych myslet na něco, co mě baví, zajímá, nebo něco příjemného.
Myslím,že nejvhodnější co můžeme udělat, je co nejčastěji, pokud je to možné, umývat si ruce.

Další odpovědi
ponovotny

jedině, když o tom začne někdo mluvit ;)

lukas.zmizik

Mě už je to jedno, já jsem na podobné věci imunní. Když jsem byl, už ani nevím v jaké restauraci na oběd a zašel si na wc, přišel tam taky kuchař, který si po odchodu neumyl ruce a šl zpátky do kuchyně krájet cibuli. Tak sem to žaloval kamarádům a oni mě uklidnili, že kuchař má svoje umyvadlo v kuchyni. Mě to sice přišlo jako blbá výmluva, ale dál sem se tim nezabýval…

Melkor

Nemyslím na to :D nechtěl bych na to myslet.

anonym

A myslí někdy prodavačka či paní za přepážkou, že zákazník nebo klient byl chvíli před tím na záchodě a držel něco v ruce ?!