Mousinek

Myslíte nebo tušíte, že konec světa způsobí lidé?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
johana 56

Ano

anonym

Ano

Zvířata určitě ne!

GM

Ne

Nevěřím, že nastane konec světa, přepólování Země proběhlo pravděpodobně již několikrát. Konec světa si přestavuji tak, že nezbyde vůbec nic, a to se určitě nestane.

tuCZek

Ano

poa.li

Ne

Způsobí možná konec sami sebe. Konec světa nastane s nějakou větší meziplanetární změnou… Myslím..

vodník

Ne

Na takto položenou otázku se nedá jednozčně odpovědět,jelikož tazatelka nevedla zda si pod pojmem „konec světa“ představuje zánik života na zemi nebo zánik zeměkoule.V prvním případě se přikláním k názoru,že by to vzhledem k množství zbraní hromadného ničení možné bylo, v druhém případě jsem názoru,že zánik země bude v dalekém budoucnu způsoben změnami sluneční soustavy počínajíc změnami na slunci,jež budou mít vlivy na celý planetární systém.

DomcaCZ

Ano

urota

Ano

funky

Ne

V nějakém dokumentu bylo, že planeta by se vzpamatovala v podstatě z jakéholi katastrofy způsobené lidmi. Takže lidé svět nezničí, na to jsou moc pitomí. Likvidujeme pouze sami sebe.

hanny 2

Ne

james bond

Ano

pukula

Ne

to bude přírodní katastrofa třeba tornádo nebo tsunami

Mousinek

NECHCI TO PŘIVOLÁVAT ALE SLEDUJU ZPRÁVY A NEJSEM SLEPÁ