Avatar uživatele
hanulka11

Myslíte na to, když se koupete v moři

co kdyby se objevil žralok,nebo nemáte takové myšlenky?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/240694-u-francouzskeho-saint-tropez-opakovane-spatrili-velkeho-zraloka.html
Doplňuji:
já bych na kopci holt nevydržela

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, hanny 2, tom004, Jikra, suaeda, Deli, anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Jsem,s nima domluvenej.Já,ne­lezu do moře,a oni zase,za mnou na kopec. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak aby nedoplaval i do Chorvatska. Starsi syn mi dnes napsal : Mami , potapeni bezva. Uz jsem videl 3 flasky , 2 plechovky , 1 botu a sutry. Rybu zatim jen na taliri a musle v kramu …
nejvetsi problem, piva dochazi , budeme muset zacit pit zabi curanky – Karlovacku. ! 🙂
P.S. Je tam druhy den !! -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemám nic takového v hlavě.Já jsem vždycky tak ráda,že jsem u moře,že mám starosti jen o počasí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Pokud si to plavu v moři tak na žraloky nemyslím. Spíš mám problém ze sluníčkem. Většinou plavu takovou tu nehýbající se mrtvolku na zádech a vydržím se v moři takto houpat ve vlnách i 2 hoďky. Zatím si na mě žralok nepochutnal, zato slunce mi dává pravidelně zabrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Někdy si vzpomenu a podívám se ,jestli neuvidím někde ploutev,jak se blíží ke mně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Až do loňského pobytu v tuniském Hammametu jsem se nikdy podobnými myšlenkami nezabýval, a že jsme toho prošmejdili hodně.
Ale poté co moje nohy soustavně oďobávaly rybičky trochu podobné piraním a manželku sežehla meduza, naše bezstarostné čachtání poněkud vyprchalo a více jsme pobývali v bazénu nebo u občerstvovny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Když se koupu tak na to nemyslím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Ale,zase z něj mám,nádherný výhled na moře,a na smažící se „nešťastníky“. 🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- pokiaľ si nesadol na ježka, ešte je dobre. Na ryby alebo morského psa (asi 1m dlhý žralok) musí ísť na rybí trh, alebo s rybármi na more.

Ak si nazbiera mušle, doporučujem pekne opražiť na citróne, mňam.

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , syn po 10 pivech asi ani neuciti , jestli si na jezka sedl. ! Oni me ho urcite v porodnici vymenili. ! 🙂 -iv-

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

🙂

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek