hanulka11

Myslíte na to, když se koupete v moři

co kdyby se objevil žralok,nebo nemáte takové myšlenky?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/240694-u-francouzskeho-saint-tropez-opakovane-spatrili-velkeho-zraloka.html
Doplňuji:
já bych na kopci holt nevydržela

Nejlepší odpověď
tom004

Jsem,s nima domluvenej.Já,ne­lezu do moře,a oni zase,za mnou na kopec. :))

Další odpovědi
anonym

Tak aby nedoplaval i do Chorvatska. Starsi syn mi dnes napsal : Mami , potapeni bezva. Uz jsem videl 3 flasky , 2 plechovky , 1 botu a sutry. Rybu zatim jen na taliri a musle v kramu …
nejvetsi problem, piva dochazi , budeme muset zacit pit zabi curanky – Karlovacku. ! 🙂
P.S. Je tam druhy den !! -iv-

anonym

Nemám nic takového v hlavě.Já jsem vždycky tak ráda,že jsem u moře,že mám starosti jen o počasí.

suaeda

Pokud si to plavu v moři tak na žraloky nemyslím. Spíš mám problém ze sluníčkem. Většinou plavu takovou tu nehýbající se mrtvolku na zádech a vydržím se v moři takto houpat ve vlnách i 2 hoďky. Zatím si na mě žralok nepochutnal, zato slunce mi dává pravidelně zabrat.

hanny 2

Někdy si vzpomenu a podívám se ,jestli neuvidím někde ploutev,jak se blíží ke mně!

dudu

Až do loňského pobytu v tuniském Hammametu jsem se nikdy podobnými myšlenkami nezabýval, a že jsme toho prošmejdili hodně.
Ale poté co moje nohy soustavně oďobávaly rybičky trochu podobné piraním a manželku sežehla meduza, naše bezstarostné čachtání poněkud vyprchalo a více jsme pobývali v bazénu nebo u občerstvovny.

mosoj

Když se koupu tak na to nemyslím.

tom004

Ale,zase z něj mám,nádherný výhled na moře,a na smažící se „nešťastníky“. 🙂

led

  • iv- pokiaľ si nesadol na ježka, ešte je dobre. Na ryby alebo morského psa (asi 1m dlhý žralok) musí ísť na rybí trh, alebo s rybármi na more.

Ak si nazbiera mušle, doporučujem pekne opražiť na citróne, mňam.

anonym

Led , syn po 10 pivech asi ani neuciti , jestli si na jezka sedl. ! Oni me ho urcite v porodnici vymenili. ! 🙂 -iv-

led

🙂