Avatar uživatele
jirka F

Myslíte jenom sami na sebe, nebo i na ostatní lidi, kteří potřebují např. pomoc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ve hře „Vražda v salónním coupé“ peskuje inspektor Trachta policejního praktikanta Hlaváčka za neznalost své knihy „Zbytečné otázky“ v kriminalistice, která je všude k dostání.

Malá ukázka ze hry:

Trachta: „Pamatujte si, Hlaváčku, když se vraha zeptáte, jestli zavražděného zavraždil, vždycky vám odpoví, že nezavraždil … no zeptejte se ho, schválně.“

Hlaváček: „Zavraždil jste ho?“

Majer: „Nezavraždil.“

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Doba,výchova,me­zilidské vztahy,soudržnos­t.....
Nevím,co nejvíc ovlivnilo skutečnost,že moje maličké ‚já‘ bylo vždy na posledním místě.Zdánlivé zanedbatelné maličkosti,drob­nosti,které pomohou jiným,jsou samozřejmostí­.Nečekám,že mi je někdo jednou oplatí,ale co kdyby.....
Vývoj společnosti ukazuje,že ‚vlastní píseček‘ je přednější.Jedna jediná sekunda (mrknutí oka) ale může vše zvrátit.Okamžik,kdy se vrátí ono příslovečně ‚starej se sám/a o sebe‘,asi nebude moc příjemný…

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že občas se mi podaří někomu nezištně pomoci. Třeba i zde na Odpovědích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

15000 odpovědí jen tak pro zábavu. To je co ?
Nevhodná otázka na nevhodném místě. To jako má zde každý vystavovat svoje domnělé přednosti ?

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ganymede

Hlavně na ostatní, na sebe málo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

kdo myslí na druhé zakrátko skončí do mostem, doba je svinská bez slitování

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zorro

15000 odpovědí taky může znamenat nudícího se důchodce, který sedí doma s prstem na F5

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

otázka se kontumačně ruší nepřidávejte prosím další komentáře

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Blbost.
To je ten vlastní píseček,kde se rozhoduje o tom,co a pro koho je ten či onen příspěvek vhodný nebo ne.
Odpovědi fungují od roku 2009,mění se respodenti a názory.
Nebo jsem opravdu pouhým článkem,který není schopen saostatného myšlení a podléhám ‚diktatuře mocnějších‘?

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek