jendahun

Myslím,že je to trefně napsané.Nechci nikoho naštvat,každý má právo na svůj názor,ale myslím že podstata Havlijády je…

…vystižena.Přiznáte lidumilci,že na tom něco je?
http://mamufou­s.blog.cz/1112/h-jako-hysterie-a-take-h-jako-havel
Doplňuji:
Tak aspoň dva už jsem nenaštval.Jestli to ti ostatní smažou,dají tím jasně najevo,jak to tady s tou demokracií,právem na názor a svobodou slova vlastně je.

Nejlepší odpověď
Alesh

V tom článku už jen chybí autorovo obvinění Havla za to, že může za jeho bolavá záda a erektilní dysfunkci. Článek je silně nevyvážený, pár myšlenek jistě stojí za úvahu, ale jinak je to sra*ka, stačí si přečíst bláboly typu:
Kecy v kleci o pravdě, která zvítězí, nás na dlouhou dobu paralyzovaly … Koho a jak to paralyzovalo?
kdyby měl v době svého úmrtí vztyčený prostředníček pravé ruky … Ubohá neúcta.
Soukolím historie pohnuly masy lidí a byli to ti lidé … Ano, nepochybně, když viděli hrstku iniciativních (mezi nimi jeden z dominantních Havel), kteří začali do režimu šťourat, do té doby byly masy pos*ané až za ušima z heslem hlavně, abych nebyl vidět. Ještě že tam autor nenapsal: „masy lidí, soudružky a soudruzi, lidové milice, pionýři a svazáci“ 🙂
Zanechal po sobě pouze rozkradenou zem, nasranou společnost a podivně smutnou avšak velmi bohatou manželku. … Tuto naprosto ubohou, nesmyslnou formulaci, plnou závisti, to snad ani není potřeba nijak komentovat.

Že jsou skupiny lidí, které využijí nebo přesněji zneužijí i něčí smrt, za to přeci dotyčný zemřelý nemůže.
Taktéž autor si krásně protiřečí: na jednu stranu popře zcela zásluhy Havla jako jedince, označí ho za nastrčenou figurku a tvrdí že revoluci vyvolali masy bez vůdců. Na druhou stranu tuto „figurku“ obviní pouze a jen jí z rozkradení republiky, fakt úžasné závěry. 🙂
Václave, odpočívej v pokoji …

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, tato a i všechny podobné akce se našim mocipánům ohromně hodí. Dá se o tom donekonečna mluvit, znovu a znovu prezentovat všemožné výmysly a snůšky polofaktů. Jen aby se o tom mluvilo a strhla se všechna pozornost.
Pokud se nám tímto způsobem podaří oblbnout veřejnost, tak všechny nepopulární věci hladce projdou, nikdo moc nenamítá,a tak pěkně pomaloučku si připravujeme půdu pro další grázloviny, tunely a krádeže.

led

Táto „Havlijáda“ je skutočne veľmi dobrou zásterkou na mediálne zakrývanie a odpútavanie pozornosi od zmeny daňových zákonov na rok 2012.

fcoop

Myslím,že smysl tvého dotazu má hlavní účel – namíchnout každého,kdo nevidí věci jako ty.
Koncepce dotazu je jasná,že?
Vrány všech zemí,spojte se.
Tihle ptáci jakoby vypadli z Werichovy bajky „O kyselém prdu“.

anonym

Jendo,mne určitě nenaštveš! Jsou mezi námi lidé,kteří i po smrti lezou Havlovi do,však víš kde. Pochybuji,že tato otázka bude mít dlouhého trvání,proto že někteří z havlomilců ji smaže nebo nechá smazat.