Zvědavý

Myslím si že je to hloupost – co myslíte vy ??

http://www.go­odbyechubbines­s.com/cz4ajK9/

je to jenom další jejich trik nemyslíte ??

Nejlepší odpověď
zzzzz

🙂 Nedávno jsem četla, že Angelina už konečně přibrala, chlubil se tím její manžel:-)))

Je to jen o tom, jak z lidí vylákat prachy:-))
Doplňuji:
Přestat skoro jíst, je volovina. Trpí tím všechny orgány, člověku začnou padat vlasy a kůže rychle stárne:-((

Další odpovědi
marci1

Jen úplně „trapná“ reklama ! ☹

anonym

Samozřejmě, že je to blbost…
Proboha…

vertigo

Další byznys má políčíno na lidskou naivitu. Což je výnosné perpeetum mobile.

Mc Merkurion

vše se musí umět prodat…
zkoukni tohle video:http://www.zvra­ceny.cz/video/66249-farmateuticke-loby/

rigormortis

169cm, 47kg…BMI 16…vysoké zdravotní riziko. (podváha je pod 18,5).
Jen pro upřesnění…měla by vážit 65kg.

Doplňuji:
Po žďourání a šťourání: Web nemá žádné kontakty.
Neexistuje povolení pro dovoz tohoto léku a léčiva.
Objednáním konáte nelegální činnost (dovoz léčiv bez povolení).
Značka neprávem používé registrační značku.
Podvodné fotky a jména lékařů.
Neexistující výzkum.
Nesmyslné složení výrobku.