peterd108

Myslí si Chorvati o Češích stále, že jsou chudí?

Nejlepší odpověď
Kepler

To netuším, ale myslím si že pověst paštikářů už pomalu ztrácejí. Ve skutečnosti jsou v porovnání s námi chudí Chorvaté.

Další odpovědi
Kelt

Soused byl v Chorvatsku a říkal, že při zhruba stejných platech mají dražší potraviny. Ale je možné, že to bylo v přímořském letovisku.

Kryšpín

Já mám dojem, že jsou Češi bohatší i když za války byl zde protektorát a část kolaborantů, ale neměli jsme divize SS jako Chorvaté, které byly nasazeny proti Srbům.