zbyndo

Myslí pes na dobrého pána, ktorého miloval, ale musel odísť z vážných dôvodov k cudziemu pánovi, hoc milovníkovi psov?

Mal som psika od jeho 5 mesiacov do terajsich 5 r., z vaznych dovodov nemohol ostat so mnou, pribuznych nemam, do utulku som ho nechcel dat, srdce by mi puklo,jedna dcerkina znama sa podujala,ze ho vezme k sebe, ked odchadzali,bol velmi smutny, knucal, a som nemohol ani chytit dych od uzkosti, je tomu mesiac,pocituje on tiez smutok za mnou, ako ja za nim? Ma taku pamet? Alebo ak je onho dobre postarane, netrpi odlucenim? V to ja dufam, ale upokojil by ma nazor odbornika, dakujem moc

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě pes teskní, je mu smutno a to nejen po pánovi, ale i po známém prostředí. pokud je v dobrých rukou, tak si po čase zvykne a zapomene. Ten čas je u každého jedince a v každém případě jinak dlouhý. Jsou známy případy, kdy si pes svého původního pána, jeho hlas a jeho gesta pamatuje ještě několik let.

Další odpovědi
nyjono

Určitě ano. Smutní a trpí.
Můj pes byl cca týden u mé mamky, kterou znal, znal i prostředí a holka 3 dny nejedla.
Pak už se to nikdy nestalo.

Edison

Především nikdo neví, co si kdo myslí, včetně zvířeny.

zjentek

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Smutnější otázku jsem tady 5let nečetl. Ani neodpovím, protože to srdce mi puká taky :(