dust8

Mysleli jste si dříve, že některé věci jsou vám nedosažitelné, ale časem jste zjistili, že tomu tak není?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, jako malý prcek jsem nedosáhl na vypínač. Jako zralý muž jsem si myslel, že se nedožiju důchodu. Teď v důchodu jsem, nedosáhnu na více než jednu zmrzlinu za dvacku týdně. ale jinak mám celý svět u nohou.

Další odpovědi
Kelt

Nejsmutnější na tom je, že se nám zpočátku zdá dosažení takových věcí skoro nemožné, v okamžiku, kdy je máme si připadáme jako king, a s postupem času na to zapomínáme a bereme to jako všední věc. At je to udělání školy, navázání vztahu a jiné.

aliendrone

Navázal bych na Kelta, protože jeho povzdech ještě NENÍ to nejhorší. Může nastat i situace, kdy o něco usiluješ, dosáhneš toho (a jsi KING), s postupem času ti to nejen zevšední ale nakonec přijdeš na to, že není o co stát. :(