Avatar uživatele
ReHu

Myslela jsem, že základní zdravotní péči by měla hradit zdravot.pojišťovna. Nebo se pletu?

A amalgámové plomby za základní péči považuji. Když se neplatí za prevenci a zdravé zuby.
Doplňuji:
Na trik s TOP 09 a VV jsem nenaletěla, nicméně mě to stejně -píp-.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BIGFOOT před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Je to pěknej binec, nesouhlasím s tím, když si platím zdr. pojištění. Už neví, co by vymysleli!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nezlobte se na mě, ale jak je možné že se divíte. Rozhodly volby a čeští kapitalisté
nám ještě ukáží zač je toho loket. Není to tak dlouho co zde většina diskutujících o podobných problémech ( a těch je a bude víc ) nechtěla ani slyšet a ještě asi slyšet nechce.
20 % národa naletělo na trik s TOP 09 a VV.
Osobně trik s TOP 09 zařazuji na trik století.
Nyní si v parlamentu schválí co chtějí a ještě se nám v televizi budou smát do očí.
Ale tak dopadly volby.
Na jaře když jsem zde začal přispívat jsem upozorňoval na to jak to bude s cenou elektriky z titulu fotovoltaiky. Jenom pár lidí zde to bralo vážně. Zuby holt máme každý, tak nejednou to vadí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Základní-to by se politici a ti další museli dohodnout co je to z á k l a d n í.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Myslet neznamená vědět. Bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Nějaká blomba je mi ukradená. Za tu klidně zaplatím. Pro mne je důležité, až budu potřebovat transplantovat orgány, či léčit rakovinu, aby na to doktoři měli peníze a mne to nezruinovalo!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek