Ganymede

Myšce teče krev z pohlavního ústrojí, může mít tak plodné období?

Nejlepší odpověď
gecco

Upřímně řečeno – kdysi jsem choval potkany (jako ´krmivo´), ale nikdy jsem si nevšiml, že by samičky v říji krvácely…
Ve tvém případě spíše půjde o nějaký problém – pokud myška nepřestane krvácet během několika hodin (anebo se chová nestandardně – malátně nebo naopak až příliš ´aktivně´), buďto s ní běž k veterináři, anebo ji zabij, ať se zbytečně netrápí…