iwetax

Myš se chová divně

Dostala jsem novou myš k počítači. A ona dělá takové trhavé pohyby, že se s ní nedá vůbec pracovat. Čím to je? Myslíte, že by to mohlo být tím zamotaným kabelem?
Doplňuji:
Podložka mi pomohla, už o je v pořádku. Děkuji za rady. Jinak v tom nastavení myši se moc nevyznam.

Nejlepší odpověď
anonym

Používáš vhodnou podložku pod myš?

Další odpovědi
Sůwa

Závadu bych hledala v nastavení myši – ovládací panely ⇒ myš a tam se podívej, co je špatně. U optické myši nehraje podložka žádnou roli, ale kabel stejně rozmotej 🙂

NotFound

Doplním odpověď od barbakan-a .. jako první vyzkoušej nějakou podložku, třeba list čtverečkovaného papíru. Levnější myši mají občas problémy s některými povrchy.

anonym

Malé vysvětlení, smyčky na kabelu nemají nic společného s funkcionalitou, buď má kontakt nebo ne. Jediný vliv rozmotaného kabelu je na snazší mechanický pohyb po podložce.

hanny 2

Jestli to třeba nebude ta živá!!!

iwetax

Tak jezdím jen po stole a už je to dobrý, asi to bylo tou podložkou.