DoctorWho

Myš s tlačítky na hraní

Chtel bych dobrou myš s par tlačítky navíc + aby měla drát, který by šel ale i vyndat. Děkuju za nějaké návrhy.
Doplňuji:
Funna ,jsem rád ,že jsi odpověděla ,ale bych byl raději za nějakou odpověď ,která pomůže …
Samozřejmě existuje ,vím o čem mluvím :)

Odpovědi
Funna

a jsi si jistý, že taková drátovo-bezdrátová myš vůbec existuje??…

Awe

Kup si bezdrátovou a napoj na ní kabel…Já měl 2 roky bezdrátovou na kabel protože mě nebavilo měnit každý týden baterky

Hamon

Nechápu smyls dotazu, u kterého znám odpověď.
Awe: co jsi s ní dělal? Já mám v BT myši baterky nejmíň tři roky a stále funguje…