Garlon

My name is Earl – budou se točit nové díly?

Nevíte jestli se ještě někdy budou točit nové díly seriálu My name is Earl ( Moje jméno je Earl ) . Jesli někdo znáte stránku, kde jsou díly Earla třeba i v angličtině budu rád když mi poradíte :) . poslední díl je ze čtvrté série „Hledá se táta“ .

Odpovědi
Spyro

Pravděpodoně ne, producenti Earla po 4. sérii nedokázali sehnat televizi, která by jim Earla vysílala a seriál je už 2 roky zastavený, takže si nemyslím, že by v něm pokračovali.