Chcete mi říct, že ta čupr babča ze Slunce, seno … moderovala občas za Terezu Pergnerovou hudební seriál Eso?

Viděli jste jí tam někdy? Vím, že byla asi dost žádaná když se dostala i do Tutovky, ale v Esu si jí neumím představit. ;)
Kolik dílů zaskakovala? Dá se to někde shlédnout? I obrázek by třeba stačil. ;)

O: Típnuto z filmu.

Zjistil jsem to z infa Blesku, čili to můžou být bludy…

Viz: Přestože v nejlepších letech ji velké role míjely, díky Slunce, seno se Kaplanová na sklonku života stala velmi žádanou figurkou. Televize Nova ji dokonce nechala několikrát moderovat hitparádu Eso místo Terezy Pergnerové (37), stala se i tváří loterie Tutovka!

Odpovědi
Lamalam

Na koho se vlastně ptáš? Na obrázku je Erna Červená, ta hrála babku v prvním díle. V dalších jí hrála Valerie Kaplanová.