MWASCAN výsledek testu

Použil jsem tento program a byl objeven tento problém Soubor:C/Program Files/K-Lite Codec Pack/tools/mmvi­ew.exe je infikovaný/virem Suspicious/W32Mal­ware Gemini (ES) Provedená akce Soubor byl přejmenován A tak nevím co s tím Dík za odpověd ještě doplním že program Spyware terminátor nic nenašel

Nejlepší odpověď
Hlada

Odstraňte program, který přejmenoval soubor. Pro ochranu počítače používejte jen osvědčené programy od známých firem, které vydávají časté aktualizace.