Vladislav II

Můžu zveřejnit soukromý telefonát, pokud se jednalo o můj telefonát s dotyčným?

Odpovědi
JájsemRaibek

V případě, že máš k dispozici souhlas druhého účastníka tel. rozhovoru, tak můžeš rozhovor zveřejnit. V opačném případě ne.

Smackdown

Takové věci se nedělají,kdyby to udělal někdo mě,a příjdu na to,tak mu zlomim vaz.

anonym

můžeš zveřejnit přepis hovoru, prostě opiš co kdo říkal a přidej k tomu časové značky … toto můžeš zveřejnit. Ale záznam hlasu bez svolení druhé strany zveřejnit nemůžeš, to by tě mohl dotyčný žalovat.

anonym

Pokud budeš zveřejňovat opis tak raději vůbec nepřipouštěj že nějaký záznam hovoru existuje prostě řekni že si hovor tak dobře pamatuješ. Za obyčejnou citaci tě nikdo popotahovat nebude.