bolak

Můžu zpětně reklamovat odvedenou práci holiče stejně jako ventilátor v počítači, který se znovu zanese?

Když přijdete s větrákem do servisu a oni vám ho opravěj a za měsíc se to zase porouchá, čili nastane stejný stav, který vás do servisu přivedl, tak má opravář povinnost vám provést úkon zdarma…
Ten samej problém mám já třeba i u holiče. Nechám si oholit hlavu na půl cenťáku a za měsíc už mám zase ten hnusnej keratinovej kartáč roztahanej, rozrostlej po celý horní hlavě. Ale takhlenc jsem to nechtěl, mělo to přece zůstat tak jak to bylo, čili účes je rozbitý, a holič by mně ho měl tedy zdarma opravit, ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě že ano, když bylo synovi 13 let, šel k holiči a tam ho teda tak zřídili, že když přišel domů, zbělala jsem vzteky a honem, dokud jsem nevystydla, jsme šli zpět, tam mu ostříhání opravila a bylo to, ještě dostala vynadáno, můj syn už k ní nikdy nešel a to samé, když jsem u kadeřnice, dávám moc velký pozor, co vyvádí a když vidím, že chce dělat to, co nechci, zadržím ji a prostě to nedělá, např. jsem chtěla jen zastříhnout konečky o 1 cm vzala vlasy do ruky a chystala se mi ustříhnout asi 10 cm, tak jsem jen hrůzou zaječela a zeptala jsem se jí, jestli si myslí, že to, co chtěla ustříhnout je 1 cm, když si uvědomím, že během roku vyrostou vlasy zhruba o 15 cm, znamenalo by to, že bych přišla o 8 měsíců dřiny a odříkání 🙂 vidím, že briketka10 má také dlouhé vlasy, jistě mi potvrdí, že je to k vzteku,když se to stane :DD
Doplňuji:
aale to, co píšeš je sranda, chápu…

Další odpovědi
anonym

ne, to je jakoby si chtěl reklamovat denní tisk

briketka10

:o)
Doplňuji:
hele za to ti nemůžu dát ani hvězdičku a víš proč ta otázka nemá smysl
větrák a vlasy jsou dvě rozdílný věci..

Drap

Samozřejmě že můžeš reklamovat. Je to tvoje právo. Otázkou zůstává, jestli ti reklamaci někdo uzná nebo ne. A počítej s tím, že si při řeči s tebou budou klepat na čelo ?

venkovan

Naposledy co se soused snažil o reklamaci u holiče, tak ho potom skalpovali. A tak má klid. Ještě štěstí, že nereklamoval holení.

briketka10

pro SMV já ke kadeřnici pro jistotu nechodím, vlasy si stříhám sama mám je až na záda a barví mi je ségra :)

briketka10

jo nebo vypitý pivo v hospodě to sem zapomněla !!

bolak

nene, když vypiješ pivo v hospodě, tak si za to můžeš sama, ale když se ti zničeho nic robujou vlasy…

briketka10

tak jo já si budu chodit do hospody na pívo a říkat to je ale hnusný a vracet ho..
a pudu do další a další a dělat to tak celý dny, jak je teď to vedro a bude, to by mi bylo krásně jéje :o)

anonym

to by bylo fajne