nanule

Můžu získat hypotéku, když nemám žádné fin. prostředky?

Resp. mi jde o to jak se zaplatí např. provize realitce, když hypotéka je určena na nemovitost? Počítá se s tím nějak?
Doplňuji:
Příjmy na splácení samozřejmě jsou, jen jsme nikdy účelově nešetřili.

Nejlepší odpověď
Fidel

Podle mne i provize realitce se platí z hypotéky, pokud tedy nemáš našetřeno. Ale jestli nemáš příjmy, tak nebudeš mít z čeho splácet a tak ti hypotéku banka nedá!!! (nejsou blázni, že? :)

Další odpovědi
anonym

Realitka si provizi vezme primo z hypoteky. -iv-